Jakość. Fachowość.
Czystość.
Właśnie to gwarantujemy!

Malowanie Mieszkań

Malowanie, dobór kolorów, malowanie Warszawa - techniki zaawansowane

Malowanie to nasza specjalność. Profilem naszej działalności jest malowanie mieszkań i biur oraz malowanie dekoracyjne.

Głównymi odbiorcami naszych usług malarskich są klienci indywidualni oraz firmy, które chcą odnowić swoje pomieszczenia szybko i tanio.

Cennik - malowanie wnętrz

Cennik - farby do malowania wnętrz

Malowanie wnętrz

Oferta na malowanie wnętrz - zakres prac malarskich, malowanie ścian, malowanie sufitów

Remont bez malowania to nie remont :) Oferujemy malowanie ścian i sufitów w każdy możliwy sposób!

Malowanie Warszawa - malujemy na terenie Warszawy i okolic.

Malowanie wiele ma twarzy

Do perfekcji dopracowaliśmy różne techniki malarskie. Zwracamy dużą uwagę na estetykę wykonywanej pracy. Ogromne znaczenie ma dla nas właściwa technologia malowania oraz dobór najodpowiedniejszych materiałów.

Profesjonalny sprzęt do malowania to podstawa

Do prac malarskich wykorzystujemy najlepszy sprzęt renomowanych firm produkujących narzędzia malarskie. Przetestowaliśmy też większość farb do malowania dostępnych na rynku i umiemy dobrać odpowiedni materiał do malowania każdego rodzaju pomieszczeń.

Malowanie wnętrz to nie tylko malowanie ścian i sufitów

Świadczymy pełen zakres prac malarskich, które nie ograniczają się tylko do malowania ścian i sufitów. Malujemy i odnawiamy także okna, drzwi, grzejniki, listwy przypodłogowe, ogrodzenia, balustrady i wszystko inne co da się malować :)

Artystyczne Wnętrza - stiuki weneckie, tynki strukturalne, przecierki, sztukateria, pokoje dziecięce

Część naszej firmy zajmuje się bardziej zaawansowanymi technikami malowania i zdobienia ścian takimi jak malowanie artystyczne, dobór kolorów (aranżacja kolorystyczna), oraz specjalizuje w zaawansowanych technikach ozdabiania wnętrz takich jak stiuk wenecki, tynki strukturalne, przecierki, sztukateria oraz nasze ulubione malowanie pokoi dziecięcych.

Więcej o malowaniu artystycznym, stiukach, tynkach strukturalnych dowiesz się na naszej stronie poświęconej temu tematowi - Artystyczne Wnętrza

Cennik - stiuk, stiuki, tynk wenecki, stiuk wenecki, tynki weneckie, stiuki weneckie
słowa kluczowe: stiuk, stiuki, tynk wenecki, stiuk wenecki, tynki weneckie, stiuki weneckie, tynk strukturalny, tynki strukturalne, sztukateria, pokoje dziecięce

 

<< Góra strony >>