Jakość. Fachowość.
Czystość.
Właśnie to gwarantujemy!

Malowanie Biur i Sklepów

Malowanie biur i sklepów - malowanie Warszawa i okolice

Malowanie biur i sklepów wymaga perfekcyjnej logistyki by w miarę możliwości nie utrudniać prowadzonej przez klientów działalności.

Aby malowanie biur i sklepów było w miarę mało uciążliwe wprowadziliśmy usługę "Malowanie w nocy i dni wolne od pracy".

Cennik - malowanie wnętrz

Cennik - farby do malowania wnętrz


 

Nocne malowanie - Remonty PRO, malowanie

Nocne malowanie z Remonty PRO

Czasami w biurze lub firmie z powodu zbyt dużych strat finansowych nie ma możliwości wykonania malowania w ciągu dnia. Nic nie szkodzi :)

Aby umożliwić Państwu wykonanie malowania w dogodnym czasie wprowadziliśmy możliwość wykonania usługi w nocy lub dni wolne od pracy.

Artystyczne Wnętrza - stiuki weneckie, tynki strukturalne, przecierki, sztukateria

Część naszej firmy zajmuje się bardziej zaawansowanymi technikami malowania i zdobienia ścian takimi jak malowanie artystyczne, dobór kolorów (aranżacja kolorystyczna).

Specjalizujemy się także w zaawansowanych technikach ozdabiania wnętrz takich jak stiuk wenecki, tynki strukturalne, przecierki, sztukateria.

Naszą ulubioną technikę - malowanie pokoi dziecięcych możemy wykożystać np. przy wykańczaniu wnetrz w przedszkolach, salach zabaw itp.

Więcej o malowaniu artystycznym, stiukach, tynkach strukturalnych dowiesz się na naszej stronie poświęconej temu tematowi - Artystyczne Wnętrza

Cennik - stiuk, stiuki, tynk wenecki, stiuk wenecki, tynki weneckie, stiuki weneckie
słowa kluczowe: stiuk, stiuki, tynk wenecki, stiuk wenecki, tynki weneckie, stiuki weneckie, tynk strukturalny, tynki strukturalne, sztukateria, pokoje dziecięce

 

<< Góra strony >>